Webdesign

Websites volgens 'Web standards' richtlijnen en 'Accessibility guidelines'.

Referenties:

ATA Accountants and Tax Advisers International www.ata.be
Beeldend Mozaiek Atelier Biedt projecten & workshops aan www.beeldendmozaiekatelier.be
BMService Paardenpistes, beregening, trainingsmolens bmservice.be
Cadetnews Belgian National Cadet Class Association www.cadetnews.be
Cadet2013 2013 Cadet world championship www.cadet2013.be
Claire Dekkers Antiques and deocoration www.clairedekkers.be
Dekkers Nv Autobanden www.dekkers.be
Clatervis Fresh fish and catering www.clatervis.be
Danny Eeckeleers Electrical works www.danny-eeckeleers.be
De Laet & Van Haver Keurslager www.delaet-vanhaver.com
Depot44 Depot44 www.depot44.be
Dubbel punt bvba Grafische vormgeving www.dubbelpunt.be
Fotowerken Fotografie www.fotowerken.be
Fitluc Medication www.fitluc.be
Gazet van Hove internetkrant www.gazetvanhove.be
Gebrauchteeinbauküchen.be Gebrauchteeinbauküchen.be www.gebrauchteeinbauküchen.be
HKDB Huisartsenkring Deurne-Borgerhout Huisartsenkring www.hkdb.be
Hof Van Reyen Ballrooms Hof van Reyen www.hofvanreyen.be
Hovese Vitesseclub Hovese Vitesseclub www.hovesevitesseclub.be
HTC bvba Sales and Rentals of forklifts www.htcbvba.be
Klas Online lessons www.klas.be
La Rubia Loca Bed & Breakfast larubialoca.com
Lashing International Verkoop staalkabel www.lashing.be
Lashing TGV Verkoop en verhuur vorkliften www.lashing.be
Meervoud Meervoud Maandblad www.meervoud.org
Meubelbeurs Mechelen Jaarlijkse meubelbeurs www.internationaalmeubelfestival.be
Middenstand Hove Middenstand vereniging www.middenstandhove.com
Murovatie Murovatie www.murovatie.be
Project Jongeren Project Jongeren www.projectjongeren.be